bartekmichalczyk.pl


Idź do treści

O mnie...


Urodził się 30 czerwca 1984 roku w Drawsku Pomorskim.
Od najmłodszych lat dzieciństwa kochał muzykę, a w szczególności śpiew.
Z zawodu Aktor scen muzycznych - Piosenkarz.
Kiedy dorastał, śpiewanie stało się jego pasją.
Ma na swoim koncie wiele różnych programów, festiwali i koncertów.
Bartek jest osobą bardzo otwartą i przyjaznie nastawioną do ludzi. Posiada umiejętności organizatorskie i jako manager sprawdziłby siś bardzo dobrze. Grono jego przyjaciół jest duże, szybko zjednuje sobie ludzi. Oprócz tego ma niezwykły głos, którego z miłą chęcią się słucha.Posiada ciekawą osobowość. Nie jeden chciał by śpiewać tak, jak on.
Bartek pracuje z dziećmi i młodzieżą jako instruktor śpiewu. Można się od niego wiele nauczyć i otrzymać dobre wskazówki jak należy pracować nad swoim głosem.
To osoba optymistycznie nastawiona do świata. Chętnie jest zapraszany na różnego rodzaju imprezy jako wokalista, gdyż uświetnienie śpiewem jakiegoś koncertu nie jest dla niego większym problemem. To jest to, co po prostu kocha i co robi w życiu, dzieląc się przede wszystkim swoim talentem z innymi, bo przecież o to chodzi, by dawać ludziom radość, nadzieję i wiarę w to, że lepsze czasy jeszcze nadejdą, gdyż w dzisiejszym świecie bardzo brakuje osób, które potrafią nawiązywać prawdziwy kontakt z publicznością i dostarczyć jej wielu wzruszeń i niezapomianych przeżyć. Bartek właśnie to potrafi, dlatego ceni się takich ludzi. Życzmy Mu wielu sukcesów i ciekawych doświadczeń związanych ze śpiewaniem. Niech każdy dzień przynosi Mu nowe wyzwania, którym na pewno postara się sprostać.
Powodzenia Bartek.Powrót do treści | Wróć do menu głównego